GDPR a obchodní podmínky  

GDPR 

Účel a způsob získání a zpracování osobních údajů
Abych mohla vyřídit vaši objednávku, potřebuji znát vaše osobní údaje. Tyto údaje zpracovávám výhradně za účelem uzavření kupní smlouvy a právním základem takového zpracování je tedy plnění kupní smlouvy. Údaje uchovávám pouze pro účely daňové evidence dle platných právních předpisů. Žádné osobní údaje nepředávám dalším subjektům, s výjimkou Česká pošta, a.s., která obdrží jméno a adresu za účelem doručení zásilky.  

Tyto osobní údaje od vás získávám výhradně na základě vašeho vyplnění formuláře na stránkách http://orgonity-silmarino.cz  případně na základě toho, že mi své údaje zašlete formou e-mailové objednávky.

...

OBCHODNÍ PODMÍNKY 
www.orgonity-silmarino.cz: 

Objednávka a její přijetí 

upravují se

Každou objednávku či poptávku obdrženou e-mailem písemně potvrdím, včetně termínu odeslání, ceny a dalších informací pro Vás. 

Objednávejte prosím formulářem nebo e-mailem písemně.  Uvádějte prosím raději i telefon, jako pojistku pro SMS zprávu v případě, kdy selže písemná komunikace. 

Vyhrazuji si právo především z kapacitních důvodů zakázku /objednávku nepřijmout či odmítnout.

Pokud preferujete nákup ve standardním e-shopu s nákupním košíkem a automatickými funkcemi, navštivte můj flérový obchod Orgonity Silmarino. Děkuji. 

Kam dál?  Třeba vybrat orgonit - nabídka různých tvarů
nebo číst REFERENCE - citace ohlasů od klientů