Orgonitoví delfíni

Delfín - nejžádanější tvar mé nabídky 

Osobní orgonitový talisman pro štěstí, harmonizaci lidské energie, čištění emocí, zlepšování nálady...menší jemně harmonizuje blízké okolí a především vaše energetické pole, ti velcí zvládnou obsáhnout opravdu velký prostor a udržovat vysoké vibrace i při různé zátěži. Podporují změnu vědomí a zvýšení fyzických a aurických vibrací.
Samozřejmě roli hraje také tvar - delfín je odpradávna symbolem mimo jiné štěstí, radosti, lásky či moudrosti...

Několik výhod orgonitů ve tvaru delfínů: 

Delfíni a delfínci... ti živí a svobodní jsou mou inspirací - píši o nich i v blogu

  • k dipozici na výběr je několik tvarů a velikostí
  • delfíni - mocné symboly štěstí
  • přestože tvar je plochý, pojme poměrně velký krystal křišťálu. Delfínci tedy mají poměrně velkou účinnost energetickou - velký dosah i kapacitu

Vyberte si velikost a tvar dle svého vkusu: 
Delfín - symbolika:

  • Křesťanství - delfín je symbolem vzkříšení, ale též ochrany a plavby
  • Eleusinská mysteria - starověké řecko: delfín = "zvíře z lůna moře" se vztahem k emocím, které vyplouvají z podvědomí na povrch stejně, jako delfín vyskakuje z vody
  • Antické Řecko - delfíni jako vtělení bohů, členové družiny boha Poseidona, na delfíním hřbetě se svezla též Afrodité, Eros či bájný pěvec Arión
  • Současnost obecně: delfín = symbol inteligence, přátelství, radosti, porozumění a emaptie

Delfínek malý

Dlouhodobě nejžádanější tvar orgonitu z mé nabídky. Formička vznikla jako můj autorský model.  Ke hřbetní ploutvi mohu připevnit očko na zavěšení  protažené šňůrou  z ručně barveného hedvábí nebo saténu - lze i jako větší přívěšek, pokud uvedete při objednání. Oblíbený je také k nošení pod oděvem nebo v kapse.

Rozměry: 

délka 8 cm

Energetický dosah:  8 -12 m 

u každého konkrétního kusu bude vytestováno a uvedeno

Cena osobně zacíleného delfínka na zakázku: 690 Kč 

krom základní ceny za zhotovení fungujícího orgonitu tohoto tvaru zahrnuje zpracování návrhu - vytestování vhodného složení, zaslání fotografií navržených kamenů, použití potřebných i vzácnějších kamenů a drahých kovů dle návrhu, podrobný popis tištěný zaslaný spolu s orgonitem.

Cena běžného kusu: od 290 Kč 

cena se liší dle použitých kamenů a drahých kovů, ke koupi též v mém e-shopu na Fleru v kategorii Delfíni


Delfín velký smějící se

Tento delfín vhodný na stůl, poličku, noční stolek ale i do zavazadla na cesty.  Je příliš objemný pro nošení na krku. V případě přání lze však zavěsit na stěnu (pokud uvedete při objednání, že si přejete očko pro zavěšení na stěnu). Pojme i objemný krystal křišťálu a jeho účinnost je proto opravdu značná. Hodí se i pro harmonizaci, očistu a ochranu i větší místnosti, kde dosud jiný orgonit není. 

Rozměry: 11 cm

Energetický dosah:  10 -18 m

Cena osobně zacíleného na zakázku: 1190 Kč 


Delfín dlouhý

Delfín vhodný na stůl, poličku, noční stolek ale i do zavazadla na cesty.  Je příliš objemný pro nošení na krku. Ideální pokud potřebujete silný orgonit a nevadí vám větší velikost. Nelze nosit na krku. Pojme i objemný krystal křišťálu a jeho účinnost je proto opravdu značná. Hodí se i pro harmonizaci, očistu a ochranu i větší místnosti, kde dosud jiný orgonit není. 

Rozměry: 14 cm

Energetický dosah:  15 - 25 m

Cena osobně zacíleného na zakázku: 1290 Kč 


Máte vybráno - delfínka? Pokud ano, vyplňte formulář a odešlete prosím.  Nebo mi pošlete poptávku - dotaz na e-mail, děkuji.

Objednávám:


Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Ulice a číslo domu*
Město/obec:*
PSČ*
Datum narození (pokud objednáváte osobní orgonit na zakázku)
Označte tvar, který objednáváte *
Závazně tímto objednávám - uveďte počet kusů, v případě více tvarů a kusů popište*
Očko na zavěšení? *
Poznámka

GDPR 
Účel a způsob získání a zpracování osobních údajů
Abych mohla vyřídit vaši objednávku, potřebuji znát vaše osobní údaje. Tyto údaje zpracovávám výhradně za účelem uzavření kupní smlouvy a právním základem takového zpracování je tedy plnění kupní smlouvy. Údaje uchovávám pouze pro účely daňové evidence dle platných právních předpisů. Žádné osobní údaje nepředávám dalším subjektům, s výjimkou Česká pošta, a.s., která obdrží jméno a adresu za účelem doručení zásilky.  

Tyto osobní údaje od vás získávám výhradně na základě vašeho vyplnění formuláře na stránkách http://orgonity-silmarino.cz  případně na základě toho, že mi své údaje zašlete formou e-mailové objednávky.

Pár ukázek různých orgonitů - delfínů, kteří již odpluli ke svým majitelům: