Orgonit na zakázku? 

Proč zvolit zakázkové zpracování a jak to celé probíhá

Proč orgonit "na míru"? 

Navrhnu a vytvořím orgonitový talisman zacílený přímo pro vás či vaše blízké – osobní kousek, který bude zcela sladěn s vašimi potřebami, osobností, energií..a bude harmonizovat vaši energii, spánek, posilovat vaše zdraví a záměry přesně tak, jak potřebujete. Každý jsme jiný, každý člověk potřebuje podpořit jinou oblast ve sféře energie, zdraví a podobně. Proto je nejúčinější nechat si vytvořit talisman se složením "na míru", s využitím unikátních vlastností široké škály drahých kamenů. 

Co je potřeba jako zadání ?

Potřebuji jen Váš záměr – úmysl přivítat do svého života něco nového... a potřebuji znát celé jméno a datum narození majitele budoucího talismanu. Dále si vyberete z mé nabídky tvar, či tvary, které se Vám nejvíce líbí, který vyhovuje zamýšlenému použití (menší tvary vyhovují lépe pro nošení při sobě či jako přívěšky, větší na stálé místo domů či do práce).
Dále můžete (není podmínkou) uvést stručně nějaké téma či přání - zadání ve smyslu duchovním, zdravotním, vztahovém apod., které řešíte a pro které si přejete získat podporu skrze vznikající talisman. Ideální je zadání formulovat jedinou větou. 

Jak vzniká návrh složení orgonitu?

Po obdržení Vašeho stručného zadání vytvořím návrh složení Vašeho talismanu. Každý orgonit obsahuje vždy křišťál, piliny mědi a mosazi a šperkařskou pryskyřici. Váš osobní orgonit bude navíc obsahovat drahé kameny, které navrhnu a vyberu na základě zacílení - napojení na dálku. Pro návrh používám techniku testování drahých kamenů a jejich energií s kyvadélkem. Pracuji dlouhodobě s metodou SRT, kde je spolehlivá práce s kyvadlem základní nutnou technikou, prošla jsem certifikovanými kursy této techniky. Vybírám pro vás z více něž 90ti druhů drahých kamenů, které mám stále k disposici. 
Obdržíte e-mailem kalkulaci ceny spolu s návrhem přesného složení – vybraných druhů drahých kamenů, které nejvíce souzní s Vašimi potřebami. Přílohou Vám zašlu foto z výběru kamenů a konkrétních vybraných kusů. Někdy zasílám i foto hlavního kusu křišťálu – často přírodního křišťálového hrotu špičkové kvality.
Pokud se Vám návrh bude líbit, dohodneme se na termínu zhotovení a způsobu platby a zaslání.

Tvorba

Následuje vlastní odlévání jednotlivých vrstev do formy dle zvoleného tvaru. Talismany se skládají z 5ti až 20ti postupně tuhnoucích vrstev obsahujících jednotlivé komponenty – křišťálovou pryskyřici, polodrahokamy, piliny a zlomky kovů. Centrální krystal křišťálu je vždy skryt uvnitř, doplňkové drahé kameny a šupiny zlata bývají vždy viditelně pod povrchem. Do všech talismanů na zakázku přidávám pravé plátkové zlato 23,6 karátů (nebo pokud je to přání klienta plátkové stříbro). Z průběhu prací pořizuji foto, které mohu zaslat také e-mailem.
Po vyjmutí z formy jsou retušovány okraje a spodní strana a povrch je opatřen nejméně jednou vrstvou glazury pro vysoký lesk.
Nakonec pokud se jedná o přívěšek následuje ruční vrtání a vlepení očka - šlupny na zavěšení. Vytvoření každého talismanu na zakázku trvá nejméně 7 dní a každý kus je neopakovatelný originál.

Osobní popis talismanu

Po dokončení talismanu sestavím osobně zacílený popis - originál - opět i s pomocí napojení prostřednictvím kyvadélka. V podobě letáčku dostanete tak popis vlastností použitých polodrahokamů včetně citací z literatury - použiji výběr těch vlastností kamenů, které jsou pro Vás a Váš talisman relevantní. Přidám popis
vlastností a předpokládaného působení hotového talismanu, včetně vytestovaného energetického dosahu v metrech.

Zabalení, expedice

Hotový talisman je spolu s letáčkem vložen do průhledného zip sáčku, pokud jste si objednali, tak i dárkově zabalen. Pokud se jedná o přívěšek, nově vždy dostanete zdarma kůži či saténovou nebo hedvábnou šňůru k zavěšení (abyste mohli vzít talisman na krk ihned – dříve, než si opatříte případný jiný závěs či řetízek dle vlastního vkusu).
Pokud jste si objednali více kusů, obdržíte i dárek – překvapení.
Hotová zásilka je odeslána spolu s obecnými informacemi o použití orgonitů v bublinové obálce či kartonové krabičce poštou doporučeně na Vaši adresu, o odesláním zásilky dostanete e-mailem avízo - většinou včetně fotografie a čísla zásilky s odkazem pro sledování její cesty. Pokud jste při objednání uvedli mobilní telefon, dostanete obvykle také SMS zprávu od České pošty o termínu doručování.

Ceny

Příplatek za návrh a vytvoření osobního orgonitového talismanu jak je zde popsáno včetně vybraných drahých kamenů je 400 Kč/kus.

Cena osobního orgonitového talismanu se skládá z ceny běžného orgonitu dle tvaru – uvedeno u každého typu zde a příplatku 400 Kč za návrh a zpracování na zakázku včetně použití navržených drahých kamenů a vytvoření letáku pro Vás, jak je popsáno výše.

Příplatek za zakázkové zpracování orgonitového talismanu ve výši 400 Kč/kus zahrnuje: 

  • vytvoření návrhu složení talismanu skrze zacílení na dálku
  • pořízení a zaslání/vystavení fotografií navržených drahých kamenů
  • foto z průběhu tvorby Vašeho orgonitového talismanu
  • potřebné drahé kameny a kovy podle návrhu - jejich použití
  • plátky pravého zlata 23,6 karátů či ryzího stříbra pro zlepšení účinku i vzhledu
  • vytvoření a vytištění letáku s osobně cíleným popisem účinků kamenů a vašeho talismanu

Termíny

Termín odlití talismanu na zakázku je vždy dohodou,
obvykle do 3 - 4 týdnů, dle aktuální poptávky. Vlastní odlití každého talismanu probíhá v mnoha vrstvách, které musí tuhnout, takže rychleji než za cca za cca 7 dní nelze v žádném případě ani menší kus vytvořit.  Krom toho by jistě věci neprospělo tvořit v spěchu...

Kam dál?  Třeba vybrat orgonit - nabídka různých tvarů
nebo číst REFERENCE - citace ohlasů od klientů