Orgonitové talismany - nabídka

živé kameny, originální dekorace a přívěsky pro vás či váš interiér 

další tvary na dotaz:

  • srdíčko a hvězdy
  • podkovičky
  • slunce, kočka
  • kameny, oblázky
  • ostatní tvary 

Orgonitové talismany vytvářím pro vás v mnoha tvarech

V levém menu si můžete podrobně projít celou nabídku tvarů (v přípravě - bude doplňováno do konce dubna).    
Jak si zvolit tvar talismanu pro sebe?  Nechte se vést svým srdcem a svým vkusem. Vždy je lepší, když je vám talisman svým tématem a tvarem osobně blízký - když na něj budete hledět často se zalíbením a vytvoříte si k němu vztah, bude vám pak sloužit nejlépe. 

Co získáte, pokud si pořídíte orgonit od Silmarino? 

Osobní věcičku, talisman s mocnou energií... Může vám pomáhat v životní změně, šťastném vykročení na novou životní cestu. Osobní talisman je skvělý pomocník vašeho růstu. Pokud si přejete harmonizovat a čistit energii svou či svého prostoru - interiéru, jste tu správně. Pokud si nejste jisti, jak vybírat, čtěte dále.   

Pár tipů pro volbu tvaru: 

  • čím větší velikost - objem orgonitového talismanu, tím mocnějšího, silnějšího pomocníka získáte. Větší velikost znamená také větší dosah a kapacitu.
  • pokud vám jde o očistu vašeho interiéru či jeho části, volte pyramidu, polokouli či polokouličku nebo velkého delfína či velkou mušli
  • přejete-li si nosit talisman v kapse, je ideální polokoulička či některá z mušlí
  • hledáte-li přívěsek k nošení na krku, je třeba hledat v menších tvarech - menší mušle, srdíčko či delfínek malý jsou tvary, které mohu opatřit očkem na zavěšení

Jitka Hausnerová
SILMARINO
inspirováno delfíny a mořským světem  

Jmenuji se Jitka Hausnerová.

Navrhuji a ručně tvořím unikátní osobní talismany a šperky s drahými kameny - orgonity. Nabízím  zakázkové zpracování i výběr z hotových originálů.

U kusů na zakázku vytvořím napřed osobně zacílený návrh nejvhodnějších kamenů pro Váš talisman. Pracuji v napojení na dálku na základě jména a data narození s kyvadlem. Jsem také konzultantkou terapie SRT.  Orgonity pro své zákazníky tvořím každý den již více než 5 let...

Mou inspirací jsou především delfíni a svět pod mořskou hladinou. S delfíny jsem se mnohokrát setkala i osobně - také při prázdninových plavbách na malých plachtenicích.  Více o mně najdete tady a v mém blogu.