Reference

s vděčností cituji ohlasy klientů, kteří již osobní orgonitové talismany Silmarino mají: 

Kouzelný balíček, pečlivě zabalený a s milým dopisem, dorazil v pořádku. Sílu orgonitu jsem pocítila okamžitě, je skvělý. Též děkuji za dáreček, moc mě potěšil, "sedí" u mě v práci u počítače. Ráda budu doporučovat dál, jsem spokojená jak s orgonity, tak milým jednáním a komunikací autorky 🙂 A.H.

klientka A-H. - srdíčko osobně zacílené20.6. 2012

Milá pani Jitko, musím Vám moc poděkovat za orgonit s růženínem. Dala jsem si ho do ložnice a já od té doby spím a nemusím užívat prášky. Ani nevíte jak jsem ráda,že jste mi pomohla.Ještě jednou moc a moc děkuji. Já jsem takové dva roky už strašně špatně spala a po povodni to bylo ještě horší.Tak jsem si nechla napsat léky na spaní. Když jsem snědla tak jsem spala a když ne, tak jsem koukala do stropu. A teď je po problému. Znovu Vám moc děkuji a přeji dobrou noc, R. Určitě budu doporučovat…

klientka R. pyramida růženín 15. 4. 2011

Dobrý den paní Hausnerová, orgonity už mají své majitele a moc se líbily. Jsou nádherné, krásně zabalené i s povídáním. Někteří obdarovaní věděli co je to orgonit, tak byli moc rádi, že jej mají. Ostatní zatím objevují něco nového. Je prý poznat, že jsou dělané s láskou, trpělivostí a péčí. Ještě jednou díky za krásné vánoční dárky. Do nového roku přeji hodně štěstí, radosti, zdraví a pohody Vám i celé Vaší rodině. P.S. Jen takový poznatek: První den, co orgonity dorazily, měla jsem je v ložnici, samozřejmě co nejdále od hlavy. Zdál se mi tak hodně škaredý sen, až mě probudil, přestože se mi sny vůbec nezdají. Ukázalo se však, že právě to co bylo dlouho zasunuté v podvědomí se dostalo na povrch a mohli jsme danou situaci vyřešit ke spokojenosti všech. Ostatní jen záleželo na nás. Moc děkujeme. Omylem jsem nechala dárky v ložnici dcery den před Štědrým dnem a ta pak říkala, že se v noci budila. Nevěděla o nich. Takže skutečně první dny opatrně, nenechávat u hlavy na nočním stolku.

zákaznice J.Ž. 25. 12. 2015několik kousků orgonitů hotových

Dobrý den, dnes jsem si orgonit vyzvedla. Hned jsem si ho pověsila na krk a překvapila mě jeho neuvěřitelně silná energie. Až jsem ho po chvíli musela sundat…ted po pár hodinách ho mám pořád u sebe a cítím z něj tu sílu…je nádherný a už teď jsem si ho zamilovala. Děkuji mockrát a všem doporučuji!

Kerambana zakázku mušle se zeleno-fialovým fluoritem

"Milá Jitko, dnes jsem si na poště vyzvedla svůj balíček s orgonity – larimarovou mušlí pro sebe a pyramidu pro maminku. Jsem z nich naprosto nadšená. I když ještě nemohu posoudit dlouhodobý účinek, je z nich okamžitě cítit pozitivní energie a láska se kterou je vyrábíte. Před rokem mi orgonity nabízeli v jednom obchůdku a vůbec mně neoslovily. Až z těch Vašich cítím pozitivní vibrace. Pro ty méně naladěné jsou i tak krásné pro oko. Začíná rok Hada a cítím, že přišly přesně na oslavu a ochranu v tomto roce 🙂 "

M.zpracování osobního orgonitu na zakázku

"Dobrý den, s delfínkem jsem moc spokojená, lépe spím, celkově jsem klidnější, veselejší, tak mám pocit, že zvládnu dobře udělat práci, více se soustředím. Nosím ho všude, často si ho beru do ruky, koukám na něho. Je prostě můj. Tak Vám ještě jednou děkuji. Jsem ráda, že jsem Vás objevila. " I.

klientka I. - zakázka "orgonfín" - orgonit filcovaný ovčím rounem20. 1. 2011

Děkuji za orgonit, je přesně takový, jako jsem si ho představovala a líbí se mi čím dál víc. Měla jsem takový lechtavý až příjemně svědivý pocit, když jsem si ho nasadila, díky moc, H. Určitě budu doporučovat…

klientka H. mušlička hřebenatka 21.10. 2013

"Moc děkuji za přívěsek na zakázku. Je opravdu velice nádherný, precizně vypracovaný, je krásnější než na fotografii! Moc se těším na jeho účinky! Moc děkuji a všem vřele doporučuji!!!!! Děkuji!!!! Vše na 1 s *!"

klientka L. - srdíčko s larimary a zlatem15. 12. 2011

Velmi doporučuji. Skvělá komunikace i přístup. Nádherné orgonitky. Kočička byla na přání a je překrásná…A.

klientka A. - projekt nový tvar na zakázku "kočka"5. 9. 2012

"Dobrý den paní Hausnerová, dnes dorazila mušlička, je nádherná, přesně taková jakou jsem si ji představovala, intuice mě nezklamala. Díky za překrásný růženín, ze všech kamenů je mi nejbližší. Teď už taky vím, kam se budu obracet na dárky. Mám orgonity ráda, už jich pár mám a vím, že fungují, taky už mi moc pomohly. Ještě jednou děkuji a přeji hezké dny..."

klientka S.M., leden 2017

"Jitko,
ještě jednou ti děkuji za to, jak jsi pro nás delfíny připravila. Včetně milého dárkového balení a děkuji též za přiložené kůže na přívěšky.Když jsem si balíček vyzvedla na poště, hned jsem v autě rozbalila a toho svého Delfína jsem si dala na krk. Okamžitě jsem pocítila, že je se mnou. Na hrudi a na krku jsem hned pocítila jeho přítomnost. Hned jsem jela za manželem do dílny a jeho Delfína jsem mu taky zavěsila na krk. Toho posledního jsem přinesla dceři do školky. Jakmile jsem za ní přišla, okamžitě Delfína na mém krku zaregistrovala a směřovala k němu. Byl pro ni opravdu k nepřehlédnutí 🙂
I ona si svého hned vzala a ještě večer v posteli dováděla jako delfín 🙂 Byla živější a veselejší. Když já bych někdy byla ráda, kdyby kolem 23 h už tak moc živá nebyla a je fakt, že s delfínem nabrala ještě více síly a energie, než před tím. Pro mě je důležitější, než hodina, kdy jde spát, především to, že je v tom víc radosti a štěstí, a to je hlavní. …Delfíni od Tebe pro nás udělají to, co je pro nás právě třeba.
Pozor! Dnes je neděle a já jsem vstala, a to zdůrazňuji, ZCELA ODPOČATÁ a SVĚZÍ v 7:00. Což se mi možná nikdy nestalo. Delfíní působení na mě můžu přirovnat spíš k jemnému působení šplouchajících vln, než k masivnímu přílivu. Jsou skvělí! A za to Tobě ještě jednou díky. Šťastnou plavbu,
Pavlína"

 

ORGONITY SILMARINO - VAŠE TALISMANY OD ROKU 2010